->  Sport i udruge -> MNK Vid >>> MNK Vid 2014/15.g.

 

Udruga malonogometnih amatera grada Metkovića 2014./2015.

 1. Kolo - 29.9.2014.

 12. Kolo - 19.1.2015.

1.

MNK Crni put 20 13 4 3 69   35 43

2.

AMNK Opuzen 20 11 5 4 57

:

40 38

3.

MNK Vid 20 11 3 6 64

:

49 36

4.

MNK Podkraj 20 10 5 5 62

:

43 35
5. MNK Škrapa Momići 20 10 5 8 66

:

45 35
6. Raja Ploče 20 8 4 8 60

:

61 28
7. Mlinište 20 7 4 9 55 : 66 25

8.

MNK Prud 20 7 3 10 50

:

67 24
9. Sv.Roko Podrujnica -2 20 5 3 12 57

:

74 16
10. SU Kobiljača (-2) 20 5 3 12 38

:

62 16
11. MNK Komin  (-2) 20 2 3 15 43

:

79 7

FINALE KUPA: MNK Škrapa Momići-AMNK Opuzen 3:0

Podjela pokala >>> više

Pehar i brončane medalje za 3.mjesto:

 

1.dio prvenstva

1.

MNK Podkraj 10 7 1 2 31

:

14 22

2.

MNK Škrapa Momići 10 5 3 2 34

:

21 18

3.

MNK Crni put 10 5 2 3 28   15 17

4.

MNK Vid 10 5 2 3 28

:

25 17
5. AMNK Opuzen 10 5 2 3 23

:

24 17
6. MNK Prud 10 5 1 4 28

:

26 16
7. Mlinište 10 3 3 4 28 : 30 12
8. Raja Ploče 10 3 3 4 27

:

35 12
9. Sv. Roko Podrujnica 10 3 2 5 27

:

35 12
10. SU Kobiljača 10 3 1 6 19

:

27 10
11. MNK Komin 10 0 2 8 17

:

42 2

 

Od prošle godine nema branitelja naslova ekipe ELA SPORT, Graničara, MNK Neum i Prijatelji. Novi su: Raja Ploče, MNK Komin i SU Kobiljača.

 

 

 

 

MNK Vid - AMNK Opuzen 2:2

Matija Ilić, Mario Krstičević
MNK Podkraj - SU Kobiljača 3:0
MNK Škrapa Momići - MNK Prud 8:2
MNK Komin - MNK Sv. Roko Podrujnica 3:5
Raja Ploče - MNK Mlinište 5:5

MNK Crni put slobodni

AMNK Opuzen - MNK Vid 3:0

SU Kobiljača - MNK Podkraj 2:2
MNK Prud - MNK Škrapa Momići 1:1
MNK Sv. Roko Podrujnica - MNK Komin 6:5
MNK Mlinište - Raja Ploče 1:5

MNK Crni put slobodni

 2. Kolo - 6.10.2014.

 13. Kolo - 26.1.2015.

MNK Prud - Raja Ploče 5:2

SU Kobiljača - MNK Komin 4:2

MNK Mlinište - MNK Podkraj 4:2

AMNK Opuzen - MNK Škrapa Momići 1:3

MNK Crni put - MNK Vid 3:0

MNK Sv. Roko Podrujnica slobodni

Raja Ploče - MNK Prud 5:1

MNK Komin - SU Kobiljača 1:2

MNK Podkraj - MNK Mlinište 3:3

MNK Škrapa Momići - AMNK Opuzen 1:2

MNK Vid - MNK Crni put 3:3 (1:1)

(L. Kozarić,J. Taslak,M. Krstičević)

MNK Sv. Roko Podrujnica slobodni

 3. Kolo - 13.10.2014.

 14. Kolo - 2.2.2015.

 MNK Komin - MNK Mlinište 3:5

MNK Škrapa Momići - MNK Crni put 2:4

Raja Ploče - AMNK Opuzen 3:3

MNK Podkraj - MNK Prud 1:2

MNK Sv. Roko Podrujnica - SU Kobiljača 4:2

MNK Vid slobodni

MNK Mlinište - MNK Komin 5:3

MNK Crni put - MNK Škrapa Momići 3:3

AMNK Opuzen - Raja Ploče 1:1

MNK Prud - MNK Podkraj 2:5

SU Kobiljača - MNK Sv. Roko Podrujnica 3:2

MNK Vid slobodni

 4. Kolo - 20.10.2014.  15. Kolo - 9.2.2015.

MNK Mlinište - MNK Sv. Roko Podrujnica 5:3

MNK Prud - MNK Komin 5:2

AMNK Opuzen - MNK Podkraj 0:4

MNK Crni put - Raja Ploče 8:1

MNK Vid - MNK Škrapa Momići 2:2

Mario Batinović, Mario Krstičević

SU Kobiljača slobodni

MNK Sv. Roko Podrujnica - MNK Mlinište 2:3

MNK Komin - MNK Prud 3:4

MNK Podkraj - AMNK Opuzen 2:2

Raja Ploče - MNK Crni put 3:4

MNK Škrapa Momići - MNK Vid 1:6 (0:5)

(L. Kozarić, M. Kozarić, M. Ilić, M.Krstičević 3)

SU Kobiljača slobodni

 5. Kolo - 27.10.2014.

 16. Kolo - 16.2.2015.

MNK Sv. Roko Podrujnica - MNK Prud 3:3

Raja Ploče - MNK Vid 2:1 (Mateo Kozarić)

SU Kobiljača - MNK Mlinište 1:1

MNK Podkraj - MNK Crni put 4:1

MNK Komin - AMNK Opuzen 0:3

MNK Škrapa Momići slobodni

MNK Prud - MNK Sv. Roko Podrujnica 5:3

MNK Vid - Raja Ploče 5:4 (4:1)

(Leon Kozarić 3, Mateo Kozarić, Matija Ilić)

MNK Mlinište - SU Kobiljača 4:2

MNK Crni put - MNK Podkraj 2:0

AMNK Opuzen - MNK Komin 3:0 bb

MNK Škrapa Momići slobodni

 6. Kolo - 3.11.2014.   17. Kolo - 23.2.2015.

MNK Prud - SU Kobiljača 7:0

AMNK Opuzen - MNK Sv. Roko Podrujnica 6:3

MNK Crni put - MNK Komin 1:1

MNK Vid - MNK Podkraj 1:5  (Petar Marević)

MNK Škrapa Momići - Raja Ploče 7:1

MNK Mlinište slobodni

SU Kobiljača - MNK Prud 2:2

MNK Sv. Roko Podr. - AMNK Opuzen 3:3

MNK Komin - MNK Crni put 0:3

MNK Podkraj - MNK Vid 2:1 (M.Krstičević)

Raja Ploče - MNK Škrapa Momići 1:5

MNK Mlinište slobodni

 7. Kolo - 10.11.2014.    18. Kolo - 2.3.2015.

MNK Podkraj - MNK Škrapa Momići 5:1

MNK Komin - MNK Vid 2:6

(Mateo Kozarić 3,Leon Kozarić 2,M. Bukovac 1) MNK Sv. Roko Podrujnica - MNK Crni put 0:2

SU Kobiljača - AMNK Opuzen 6:2

MNK Mlinište - MNK Prud 2:3

Raja Ploče slobodni

MNK Škrapa Momići - MNK Podkraj 3:2

MNK Vid - MNK Komin 2:3

(Nedjeljko Kešina, Mario Krstičević)

MNK Crni put - MNK Sv. Roko Podrujnica 5:3

AMNK Opuzen - SU Kobiljača 6:2

MNK Prud - MNK Mlinište 2:4

Raja Ploče slobodni

 8. Kolo - 17.11.2014.    19. Kolo - 9.3.2015.

AMNK Opuzen - MNK Mlinište 2:1

MNK Crni put - SU Kobiljača 2:3

MNK Vid - MNK Sv. Roko Podrujnica 7:5

(M.Ilić 2, M.Bukovac, L. Kozarić, N.Kešina, J.Taslak; Marković autog.)

MNK Škrapa Momići - MNK Komin 2:2

Raja Ploče - MNK Podkraj 2:2

MNK Prud slobodni

MNK Mlinište - AMNK Opuzen 3:5

SU Kobiljača - MNK Crni put 2:3

MNK Sv. Roko Podrujnica - MNK Vid 2:5

(Leon Kozarić 4, Mario Batinović)

MNK Komin - MNK Škrapa Momići 2:6

MNK Podkraj - Raja Ploče 4:6

MNK Prud slobodni

 9. Kolo - 24.11.2014.  20. Kolo - 16.3.2015.

MNK Komin - Raja Ploče 1:9

MNK Sv. Roko Podr. - MNK Škrapa Momići 1:1

SU Kobiljača - MNK Vid 1:2

(J.Taslak, L.Kozarić)

MNK Mlinište - MNK Crni put 1:1

MNK Prud - AMNK Opuzen 0:1

MNK Podkraj slobodni

Raja Ploče - MNK Komin 2:5

MNK Škrapa Momići - MNK Sv. Roko Podr. 3:4

MNK Vid - SU Kobiljača 6:2 (Leon Kozarić 2, Petar Marević 2, Mario Batinović, Matija Ilić)

MNK Crni put - MNK Mlinište 7:1

AMNK Opuzen - MNK Prud 7:0

MNK Podkraj slobodni

 10. Kolo - 1.12.2014.  21. Kolo - 13.4.2015.

MNK Crni put - MNK Prud 4:0

MNK Vid - MNK Mlinište 4:2

MNK Škrapa Momići - SU Kobiljača 2:1

Raja Ploče - MNK Sv. Roko Podrujnica 0:2

MNK Podkraj - MNK Komin 2:1

AMNK Opuzen slobodni

MNK Prud - MNK Crni put 3:7

MNK Mlinište - MNK Vid 2:4

SU Kobiljača - MNK Škrapa Momići 2:6

MNK Sv. Roko Podrujnica - Raja Ploče 0:3bb

MNK Komin - MNK Podkraj 4:4

AMNK Opuzen slobodni

 11. Kolo - 12.1.2015.  22. Kolo - 20.4.2015.

MNK Sv. Roko Podrujnica - MNK Podkraj 2:3

SU Kobiljača - Raja Ploče 1:2

MNK Mlinište - MNK Škrapa Momići 2:6

MNK Prud - MNK Vid 1:3 (1:1)  >>> foto

(M.Petković/L. Kozarić, J.Taslak; Šimunović ag.)

AMNK Opuzen - MNK Crni put 3:2

MNK Komin slobodni

MNK Podkraj - MNK Sv. Roko Podrujnica 7:4

Raja Ploče - SU Kobiljača 3:0bb

MNK Škrapa Momići - MNK Mlinište 3:1

MNK Vid - MNK Prud 4:2

MNK Crni put - AMNK Opuzen 4:2

MNK Komin slobodni