->  Sport i udruge -> MNK Vid >>> MNK Vid 2020./21g.

 

Udruga malonogometnih amatera grada Metkovića 2020./21

 1. Kolo - 12.10.2020.

 

Škrapa Momići - MNK Prud 2:4

Sveti Nikola - Podkraj 0:1

AMNK Opuzen - ŠKU 4 Asa 4:0

Mlinište - Crni put 0:5

Sv. Roko Podrujnica - Dalmata VP 3:1

Ispod strehe - Komarna 1:3

UL Jerkovac - Opuzenska CP 4:0

MNK Vid slobodan

 
2. Kolo - 19.10.2020.  

Dalmata VP - Ispod strehe 4:2

Crni put - Sv. Roko Podrujnica 1:3

ŠKU 4 Asa - Mlinište 1:3

Podkraj - AMNK Opuzen 1:4

MNK Prud - Sveti Nikola 2:1

MNK Vid - Škrapa Momići 1:0

Komarna - UL Jerkovac 6:1

Opuzenska CP slobodni

 

3. Kolo - 26.10.2020.  

Sveti Nikola - MNK Vid 1:4

AMNK Opuzen - MNK Prud 4:1

Mlinište - Podkraj 3:3

Sv. Roko Podrujnica - ŠKU 4 Asa 9:1

Ispod strehe - Crni put 4:1

UL Jerkovac - Dalmata VP 0:1

Opuzenska CP - Komarna 1:14

Škrapa Momići slobodni

 

4. Kolo - 2.11.2020.  

Dalmata VP - Opuzenska CP 7:3

Crni put - UL Jerkovac 3:1

ŠKU 4 Asa - Ispod strehe 0:4

Podkraj - Sv. Roko Podrujnica 0:2

MNK Prud - Mlinište 0:4

MNK Vid - AMNK Opuzen 2:2

Škrapa Momići - Sveti Nikola 3:2

Komarna slobodni

 

5. Kolo - 9.11.2020.  

AMNK Opuzen - Škrapa Momići 4:1

Mlinište - MNK Vid 1:0

Sv. Roko Podrujnica - MNK Prud 2:0

Ispod strehe - Podkraj 1:1

UL Jerkovac - ŠKU 4 Asa 3:1

Opuzenska CP - Crni put 0:5

Komarna - Dalmata VP 0:0

Sveti Nikola slobodni

 

6. Kolo - 16.11.2020.  

Crni put - Komarna 2:4

ŠKU 4 Asa - Opuzenska CP 3:1

Podkraj - UL Jerkovac 4:5

MNK Prud - Ispod strehe 3:3

MNK Vid - Sv. Roko Podrujnica 0:0

Škrapa Momići - Mlinište 4:2

Sveti Nikola - AMNK Opuzen 1:6

Dalmata VP slobodni

 

 

 

 

 

7. Kolo - 23.11.2020.  

Mlinište - Sveti Nikola 17:20

Sv. Roko Podrujnica - Škrapa Momići 18:10

Ispod strehe - MNK Vid 19:00

UL Jerkovac - MNK Prud 19:50

Opuzenska CP - Podkraj 20:40

Komarna - ŠKU 4 Asa 21:30

Dalmata VP - Crni put 16:30

AMNK Opuzen slobodni

8. Kolo - 30.11.2020.  

ŠKU 4 Asa - Dalmata VP 16:30

Podkraj - Komarna 17:20

MNK Prud - Opuzenska CP 18:10

MNK Vid - UL Jerkovac 19:00

Škrapa Momići - Ispod strehe 19:50

Sveti Nikola - Sv. Roko Podrujnica 20:40

AMNK Opuzen - Mlinište 21:30

Crni put slobodni

 

 

 

9. Kolo - 7.12.2020.  

Sv. Roko Podrujnica - AMNK Opuzen 21:30

Ispod strehe - Sveti Nikola 16:30

UL Jerkovac - Škrapa Momići 17:20

Opuzenska CP - MNK Vid 18:10

Komarna - MNK Prud 19:00

Dalmata VP - Podkraj 19:50

Crni put - ŠKU 4 Asa 20:40

Mlinište slobodni

10. Kolo - 14.12.2020.  

Podkraj - Crni put 20:40

MNK Prud - Dalmata VP 21:30

MNK Vid - Komarna 16:30

Škrapa Momići - Opuzenska CP 17:20

Sveti Nikola - UL Jerkovac 18:10

AMNK Opuzen - Ispod strehe 19:00

Mlinište - Sv. Roko Podrujnica 19:50

ŠKU 4 Asa slobodni

11. Kolo - 21.12.2020.  

Ispod strehe - Mlinište

UL Jerkovac - AMNK Opuzen

Opuzenska CP - Sveti Nikola

Komarna - Škrapa Momići

Dalmata VP - MNK Vid

Crni put - MNK Prud

ŠKU 4 Asa - Podkraj

Sv. Roko Podrujnica slobodni

12. Kolo -  

MNK Prud - ŠKU 4 Asa 

MNK Vid - Crni put

Škrapa Momići - Dalmata VP

Sveti Nikola - Komarna

AMNK Opuzen - Opuzenska CP

Mlinište - UL Jerkovac

Sv. Roko Podrujnica - Ispod strehe

Podkraj slobodni

13. Kolo -  

UL Jerkovac - Sv. Roko Podrujnica

Opuzenska CP - Mlinište

Komarna - AMNK Opuzen

Dalmata VP - Sveti Nikola

Crni put - Škrapa Momići

ŠKU 4 Asa - MNK Vid

Podkraj - MNK Prud

Ispod strehe slobodni

 

 

 

 

14. Kolo -  

MNK Vid - Podkraj

Škrapa Momići - ŠKU 4 Asa

Sveti Nikola - Crni put

AMNK Opuzen - Dalmata VP

Mlinište - Komarna

Sv. Roko Podrujnica - Opuzenska CP

Ispod strehe - UL Jerkovac

MNK Prud slobodni

15. Kolo -  1

 Opuzenska CP -Ispod strehe

Komarna -Sv. Roko Podrujnica

Dalmata VP -Mlinište

Crni put -AMNK Opuzen

ŠKU 4 Asa -Sveti Nikola

Podkraj -Škrapa Momići

MNK Prud - MNK Vid

UL Jerkovac  slobodni

 

LIGA KUP:

1.

AMNK Opuzen 6 5 1 0 24

:

6 16

2.

Sv.Roko Podrujnica 6 5 1 0 19

:

3 16

3.

Komarna 5 4 1 0 27 : 5 13

4.

Dalmata VolarevićP

5 4 1 1 13

:

8 10

5.

Mlinište 6 3 1 2 13

:

13 10

6.

Crni put 6 3 0 3 17 : 12 9

7.

UL Jerkovac 6 3 0 3 14

:

15 9
8.

Ispod strehe

6 2 2 2 15 : 12 8
9.

MNK Vid

5 2 2 1 7

:

4 8
10. MNK Prud 6 2 1 3 10

:

16 7
11. Škrapa Momići 5 2 0 3 10

:

13 6
12. Podkraj 6 1 2 3 10 : 15 5
13. ŠKU 4 Asa Krvavac 6 1 0 5 6 : 24 3
14.

Sveti Nikola

5 0 0 5 5

:

16 0
15. Opuzenska CP 5 0 0 5 5 : 33 0

Sastav MNK Vid u sezoni 2020./21.:

MNK Vid: Dejan Rašić, Marin Barišić, , Mario Krstičević, Matija Ilić, Ermin Krvavac, Pero Pervan, Petar Marević, Leon Kozarić, Mate Bukovac, Petar Juras, Danijel Bilić, Davor Šutalo, Marijo Batinović, Boris Pavković, Zvonimir Krtalić, Vladimir Franić, Robert Pijević, Mato Cvitić, Mateo Kozarić.

U odnosu na prošlu sezonu u ligi su novi AMNK Opuzen, Sveti Nikola, ŠKU 4 Asa, Mlinište, Dalmata Volarević promet i Opuzenska CP. Naslov prvaka brani Vid.

Prošla sezona igrala se jednokružno na umjetnoj travi ONK Metković a ova sezona ponovno se vraća u gradsku sportsku dvoranu.