->  Sport i udruge>>> Turnir Ante Taslak >>> 2006/07. -REZULTATI

10. Memorijalni turnir u malom nogometu 13.-21.1.2007.g.

"Ante Taslak"

 

FINALE: Desne - Krvavac 8:3

za 3.mjesto: Narona Vid - Marelo Vid 5:3

Najbolji igrač:  Vlado Roso-Desne

Najbolji vratar:    -Desne 

Najbolji strijelac: Darko Jerković-Krvavac, 9 pogodaka

Pehar za fair-play: Dalmata Jura Shop

DJEČIJI TURNIR

1.  CRVENI ĐAVOLI - METKOVIĆ

2.      ŽIVCI – PRUD

3.      REDSI- VID

Sudjelovale su 32 ekipe u dvije skupine:

crvena skupina:

1. krug, 13.-14.1.2007.

A Narona Vid-AS Žabac 5:0

B Columbia-KUD Gradina 7:1

C Škrapa Momići-Izazov 15:0

D Tatari-Dalmata Jura Shop 2:7

E Carpe Diem-Killersi BWT 1:6

F Ćuni Shop-Crveni đavoli 3:0 BB

G Prud-Donjani Donji 3:0

H Hladno pivo-Krvavac 2:7

2. krug, 17.19.1.2007.

 

I    Narona Vid - Columbia 4:1

I I Škrapa Momići -Dalmata JS 1:2

 

I I I  Killersi BWT-Ćuni Shop2:7

I V   Prud -Krvavac 2:7

3. krug, 20.1.2007.

 

Narona Vid-Dalmata JS 4:1

 

Ćuni Shop- Krvavac

polufinale

21.1.2007.

 

Narona Vid-Krvavac 2:3

Plava skupina:

1. krug, 13.-14.1.2007.

A Desne - Blace 5:1

B Izbacivači - Kican Trade 7:1

C Hrv. pošta - Ziceri 3:0

D Ptice - Norin 4: 1

E Dalmatinac PL - Borovci 5:1

F Namjera-Tuheljske toplice 4:2

G Potok - MNK Killersi 7:5

H Studenac - Marelo Vid 0:7

2. krug, 16.-19.1.2007.

I    Desne  - Izbacivači 4:2

I I  Hrv. pošta - Ptice 4:2

 

I I I Dalmatinac PL-Namjera3:2

I V   Potok Tuzbelj- Marelo 1:5

3. krug, 20.1.2007.

Desne - Hrvatska pošta 5:3

 

Dalmatinac PL-Marelo Vid

0:3

polufinale

21.1.2007.

 

Desne-Marelo Vid 3:2

 

Sastavi prvih ekipa:

1.DESNE

1.      Đani Vuković

2.      Ivan Vučković

3.      Dane Jelčić

4.      Ivan Batinović

5.      Ljobo  Roso

6.      Lionelo  Jerković

7.      Neno  Šetka

8.      Denis Šetka

9.      Vlado Roso

10.  Goran Barbir

Mišo Krstičević

2.KRVAVAC

1. Ivica Papac

2. Nikola Krstičević

3. Perica Krstičević

4. Darko Jerković

5. Tomislav Zlomislić

6. Damir Martinović

7. Maro Obradović

8. Krešo Petrović

9. Orlando Glamuzina

10. Antonio Kuran

11.Drago Krstičević

3.NARONA-Vid

  1. Ante Suton

  2. Ivan Krstičević

  3. Mario Krstičević

  4. Vlaho Kešina

  5. Tomo Kešina

  6. Dane  Ramić

  7. Mate Marušić

  8. Ivan Marušić

       Josip Vučić-Goba

4.MARELO-Vid

1.      Mate  Boras

2.      Josip  Taslak

3.      Josip Volarević

4.      Mario Bukovac

5.      Pavo Ujdur

6.      Mišo Ramić

7.      Ante Bukovac

8.      Jerko Beš

  Josip Marević

 

>>> FOTO s turnira