->  Sport i udruge>>> Turnir Ante Taslak >>> 2011. -REZULTATI

 

14. Memorijalni turnir u malom nogometu 2011.g.

"Ante Taslak"

nedjelja 27.ožujka - finale

19.00h -finale: MNK Vid-Crni put 3:1 (1:0) (T.Kešina 2, 1 autogol)

18.00h Revijalna utakmica; prezentacija Karate kluba “Knez Domagoj”

17.00h -za treće mjesto: Kobiljača-Bivolje brdo 1:4

 FOTO >>> 48 slika  i  60 slika

 

MNK Vid: Frane Jurišin, Ivan Kešina, Tomislav Kešina, Jerko Beš, Ante Bukovac, Josip Taslak, Damir Jakić

Crni put: Mirko Alimić, Mario Tutavac, Krešo Brečić, Ivica Kaleb, Duje Medak, Hrvoje Manenica, Ivan Pehar, Vedran Raguž, voditelj Martino-Baja Krstičević

Bivolje brdo: Josip Kaflić, Osman Zuhrić, Leon Kozarić, Nikola Pušić, Zikija Turajlić, Semir Tucaković, Haso Torlo, Mateo Kozarić, Halil Šuta.

Kobiljača: Ivan Grmoja, Ivan Kuran, Mario Gujinović, Zoran Majstrović, Ivan Pejar, Matej Marević, Stipe Gujinović, Ante Buljubašić, Mirko Kežić, Tomislav Šimunović


subota 26.ožujka - polufinale

MNK Vid - Kobiljača 5:1

Bivolje brdo - Crni put 3:6

 

Srijeda 23.ožujka

Bivolje brdo - Napadači i panjevi 4:3

MNK Vid - Samo puni 3:0 penali (1:1)

 

Nedjelja 20.ožujka

Kobiljaca - Zimski san 5:3

Porto tolero - Bivolje brdo 2:5

 

Subota 19.ožujka:

Daj sitni - Župa Svetog Nikole 5:2

Crni put - Akuža 6:3

Daj sitni - Samo puni 4:12

 

Nedjelja 13.ožujka:

Foto: 11 slika i 48 slika

. Žuta podmornica-MNK Porto Tolero 3:11

Topovi-Akuža 2:4 penali (4:4)

Kobiljača-Mlinište 5-2

Ekipa za očevid-Zimski san 9:10 penali (3:3)

Columbia Rogotin-Napadači i panjevi 5:7penali (2:2)

MNK Vid-Prud 4:1

 

Subota 12.ožujka:

Mlinište-Scudetto team 6:1 (2:0)

Prlaka city-Napadači i panjevi 8:9 penali, 5:5 (1:3)

Đubrad boys-Akuža 6:7 penali, 3:3 (1:1)

Zimski san-4 asa i jedna dasa 4:3 penali, 1:1(0:1)

Crni put-Štrumpfovi 6:1 (3:1)

PRETKOLO 1/8 FINALA 1/4 FINALE 1/2 FINALE FINALE
MNK Vid 4        
   

MNK Vid

     
Prud  1      
  penali (1:1)

MNK Vid

   

Samo puni 12

0      
   

Samo puni

     
Daj sitni 5

Daj sitni 4

       
Župa Svetog Nikole 2      

MNK Vid

 
         

Ekipa za očevid 9 p (3)

       

 (penali)

 

Zimski san

     
Zimski san 4 (1)

Zimski san 10 p (3)

3      
4 asa i jedna dasa 3 (1)    

Kobiljača

   
         
Kobiljača 5 5      
   

Kobiljača

     
Mlinište 6

Mlinište 2

   

Nedjelja

 
Scudetto team 1      

27.3.2011.

MNK Vid

          POBJEDNIK

Crni put  6

       
   

Crni put

     

Štrumpfovi  1

6      
   

Crni put

   

Topovi 2 (4)

3      

 penali

penali

Akuža

     
Đubrad boys 5 (3)

Akuža 4 (4)

       
Akuža 6 (3)          
     

Crni put

 
Bivolje brdo          5        
   

Bivolje brdo

     
Žuta podmornica

MNK Porto Tolero 2

4      

MNK Porto Tolero

   

Bivolje brdo

   
         

Columbia Rogotin 5 (2)

3      

 penali

penali

Napadači i panjevi

     
Prlaka city 8 (5)

Napadači i panjevi 7 (2)

       
Napadači i panjevi 9 (5)