->  Sport i udruge -> MNK Vid >>> MNK Vid 2021./22g.

 

Udruga malonogometnih amatera grada Metkovića 2021./22

 1. Kolo - 18.10.2021.

 12. Kolo - 7.2.2022.

Mlinište - MNK Vid 1:0

Sv. Roko Podrujnica - AMNK Opuzen 2:0

Crni put - MNK Prud 1:0

Sveti Nikola - Škrapa Momići 0:7

Ispod strehe - ŠKU 4 Asa 4:2

Volarević promet Dalmata - Komarna 0:5

MNK Vid - Mlinište 3:3 (0:2)

AMNK Opuzen - Sv. Roko Podrujnica 6:2

MNK Prud - Crni put 0:3

Škrapa Momići - Sveti Nikola 4:3

ŠKU 4 Asa - Ispod strehe 1:4

Komarna - Volarević promet Dalmata 3:0

2. Kolo - 25.10.2021.   13. Kolo - 14.2.2022.

ŠKU 4 Asa - Volarević promet Dalmata 5:8

Škrapa Momići - Ispod strehe 3:7

MNK Prud - Sveti Nikola 2:2

AMNK Opuzen - Crni put 0:2

Mlinište - Sv. Roko Podrujnica 3:1

MNK Vid - Komarna 1:6

Volarević promet Dalmata - ŠKU 4 Asa 3:2

Ispod strehe - Škrapa Momići 8:2

Sveti Nikola - MNK Prud 2:3

Crni put - AMNK Opuzen 3:4

Sv. Roko Podrujnica - Mlinište 0:3 bb

Komarna - MNK Vid 9:0

3. Kolo - 8.11.2021.   14. Kolo - 21.2.2022.

Sveti Nikola - AMNK Opuzen 0:5

Ispod strehe - MNK Prud 5:4

Volarević p. Dalmata - Škrapa Momići 3:3

Komarna - ŠKU 4 Asa 3:1

Sv. Roko Podrujnica - MNK Vid 4:3 (3:1)

Crni put - Mlinište 2:1

AMNK Opuzen - Sveti Nikola 1:4

MNK Prud - Ispod strehe 2:1

Škrapa Momići - Volarević p. Dalmata 5:0

ŠKU 4 Asa - Komarna 0:5

MNK Vid - Sv. Roko Podrujnica 2:0

Mlinište - Crni put 2:3

4. Kolo - 15.11.2021.   15. Kolo - 28.2.2022.

AMNK Opuzen - Ispod strehe 2:0

Mlinište - Sveti Nikola 8:3

Sv. Roko Podrujnica - Crni put 0:0

MNK Vid -  ŠKU 4 Asa 1:1

Škrapa Momići - Komarna 1:3

MNK Prud - Volarević p. Dalmata 2:0

Ispod strehe - AMNK Opuzen 5:3

Sveti Nikola - Mlinište 2:6

Crni put - Sv. Roko Podrujnica 1:4

ŠKU 4 Asa - MNK Vid 1:1 (0:1)

Komarna - Škrapa Momići 6:1

Volarević p. Dalmata - MNK Prud 1:5

5. Kolo - 22.11.2021.    16. Kolo - 7.3.2022.

Komarna - MNK Prud 3:1

ŠKU 4 Asa - Škrapa Momići 1:3

Crni put - MNK Vid 3:5 (1:3)

Sveti Nikola - Sv. Roko Podrujnica 3:2

Ispod strehe - Mlinište 3:2

Volarević p. Dalmata - AMNK Opuzen 2:2

MNK Prud - Komarna 0:0

Škrapa Momići - ŠKU 4 Asa 2:0

MNK Vid - Crni put 1:3

Sv. Roko Podrujnica - Sveti Nikola 3:0

Mlinište - Ispod strehe 8:3

AMNK Opuzen - Volarević p. Dalmata 5:1

6. Kolo - 29.11.2021.    17. Kolo - 14.3.2022.

Crni put - Sveti Nikola 3:2

MNK Vid - Škrapa Momići 2:3

MNK Prud - ŠKU 4 Asa 0:0

AMNK Opuzen - Komarna 1:4

Mlinište - Volarević p. Dalmata 4:0

Sv. Roko Podrujnica - Ispod strehe 3:1

Sveti Nikola - Crni put 3:4

Škrapa Momići - MNK Vid 6:3 (0:1)

ŠKU 4 Asa - MNK Prud 1:3

Komarna - AMNK Opuzen 3:1

Volarević p. Dalmata - Mlinište 0:3 bb

Ispod strehe - Sv. Roko Podrujnica 0:4

7. Kolo - 13.12.2021.     18. Kolo - 21.3.2022.

Sveti Nikola - MNK Vid 1:1

Ispod strehe - Crni put 3:1

Volarević p.Dalmata - Sv. Roko Podrujnica 3:1

Komarna - Mlinište 4:2

ŠKU 4 Asa - AMNK Opuzen 1:3

Škrapa Momići - MNK Prud 4:1

MNK Vid - Sveti Nikola

Crni put - Ispod strehe 

Sv. Roko Podrujnica - Volarević p.Dalmata

Mlinište - Komarna

AMNK Opuzen - ŠKU 4 Asa

MNK Prud - Škrapa Momići

8. Kolo - 20.12.2021.  

AMNK Opuzen - Škrapa Momići 2:1

Mlinište - ŠKU 4 Asa 4:0

Sv. Roko Podrujnica - Komarna 0:5

Crni put - Volarević p. Dalmata 1:6

Sveti Nikola - Ispod strehe 2:3

MNK Vid - MNK Prud 0:2

9. Kolo - 10.1.2022.  

Komarna - Crni put 1:1

ŠKU 4 Asa - Sv. Roko Podrujnica 2:4

Škrapa Momići - Mlinište 1:1

MNK Prud - AMNK Opuzen 3:1

Ispod strehe - MNK Vid 8:1

Volarević p. Dalmata - Sveti Nikola 5:2

 

 

 

10. Kolo - 17.1.2022.  

Crni put - ŠKU 4 Asa 2:2

Sveti Nikola - Komarna 1:8

Ispod strehe - Volarević p. Dalmata 2:1

MNK Vid - AMNK Opuzen 4:3

Mlinište - MNK Prud 2:2

Sv. Roko Podrujnica - Škrapa Momići 4:7

 

11. Kolo - 24.1.2022.  

MNK Prud - Sv. Roko Podrujnica 0:2

AMNK Opuzen - Mlinište 5:2

Volarević p. Dalmata - MNK Vid 6:1

Komarna - Ispod strehe 2:2

ŠKU 4 Asa - Sveti Nikola 1:0

Škrapa Momići - Crni put 1:3

 

LIGA KUP:

1.

Komarna 17 14 3 0 70

:

13 45

2.

Ispod strehe 17 11 1 5 59

:

43 34

3.

Mlinište 17 9 3 5 55 : 32 30

4.

Crni put 17 9 3 5 36

:

35 30

5.

Škrapa Momići 17 9 2 6 54

:

47 29

6.

AMNK Opuzen 17 8 1 8 44 : 39 25

7.

MNK Prud 17 7 4 6 30 : 28 25
8. Sv.Roko Podrujnica 17 8 1 8 36 : 39 25
9. Volarević p.Dalmata 17 6 2 9 39

:

51 20
10. MNK Vid 17 3 4 10 29 : 60 13
11. Sveti Nikola 17 2 2 13 30

:

66 8
12. ŠKU 4 Asa Krvavac 17 1 4 12 21 : 50 7

Sastav MNK Vid u sezoni 2021./22.:

stoje s lijeva: Ante Šimunović-Ćima, Robert Pijević, Boris Pavković, Leon Kozarić, Josip Žderić, Marin Barišić
čuče: Mario Krstičević,Roko Volarević,Ivan Medak-Ćama

Prošle sezone liga je prekinuta nakon 6 kola zbog pandemije Covid19.


POLUSEZONA:

1.

Komarna 11 9 2 0 44

:

11 29

2.

Ispod strehe 11 8 1 2 38

:

23 25

3.

Crni put 11 5 3 3 19

:

21 18

4.

Mlinište 11 5 2 4 30

:

21 17

5.

Škrapa Momići 11 5 2 4 34

:

27 17

6.

Volarević p.Dalmata 11 5 2 4 34 : 28 17

7.

AMNK Opuzen 11 5 1 4 24 : 21 16
8. Sv.Roko Podrujnica 11 5 1 5 23

:

27 16
9. MNK Prud 11 3 3 4 17 : 20 12
10.

MNK Vid

11 2 2 7 19 : 38 8
11. ŠKU 4 Asa Krvavac 11 1 3 7 16 : 32 6
12. Sveti Nikola 11 1 2 8 16 : 45 5

pretkolo 1/8, 29.1.2022.

MNK CRNI PUT pek.Metkovka-MNK SV.NIKOLA Metković 2:1

MNK VID-MNK MLINIŠTE 3:4 (2:1)

MNK ŠKRAPA MOMIĆI-AMNK OPUZEN 3:1

VOLAREVIĆ promet DALMATA salon-ŠKU 4ASA KRVAVAC II 3:1

četvrtfinale 1/4 - 31.1.2022.

ISPOD STREHE-MNK ŠKRAPA MOMIĆI 4:2

MNK SV.ROKO PODRUJNICA-VOLAREVIĆ promet DALMATA salon 2:1

MNK KOMARNA-MNK CRNI PUT pek.Metkovka 1:0

MNK PRUD-MNK MLINIŠTE 2:4 (2:0)