->  sport i udruge -> Turnir Joško Beš >>> 8. turnir 2007.

8. Memorijalni turnir "Joško Beš" 2007.godine

Sudjelovalo je ukupno 17 ekipa. U polufinalu su se našle 3 ekipe iz Vida. U prvom polufinalu Marelo i Narona su igrali tešku i oštru utakmicu. Marelo je vodio prvo poluvrijeme 2:0 ali je Narona uspjela preokrenuti rezultat u drugom i odnijeti pobjedu, ponajviše zahvaljujući hobotnici na vratima Gonzi. "Čupao" je i sigurne golove.

U drugom polufinalu nakon 0:0 na poluvremenu Ptice su u drugom povele 3:0, pala je i navijačka dimna zavjesa. Ćuni Shop je uspio u par minuta poravnati ,na 3:3. Na kraju su odlučivali penali. Karlo je skinuo već prvi udarac što je bilo odlučujuće za konačnu pobjedu. Utakmice za treće i prvo mjesto nisu imale toliku neizvjesnost, kao da su se poraženi istrošili u polufinalu.

ĆUNI SHOP-Desne-2:2,2:1 P

1.mjesto Narona Vid 2.mjesto-PTICE Vid 3.mjesto Ćuni Shop 4.mjesto MARELO Vid pokali pune tribine

pune tribine polufinale Narona-Marelo gledalo se i s balkona "iz svečane lože" i starijima je zanimljivo (Zvonko Brnas, Zenzo, Marija i Iko Beš) time out za dogovor mali predah

Garo mjeri udaljenost žestoko je bilo na terenu Beta: tako sine Jerko, "imaš 100 kuna za bon za mobitel" Beta, Bili i Miš na red je došlo i drugo polufinale, Ptice imaju podršku... i na tribinama, aparat je spreman za dimnu zavjesu...

pao je gol za Ptice, dimna zavjesa za slavlje sa sjevera slavlje pobjednika Šime Beš predaje pehar za treće mjesto pehar Pticama Vid za drugo mjesto pobjednici sa peharima kapetan Gonza sa peharom u trajno vlasništvo mali Jajko Ronaldinjo ključni igrač za budućnost Narone sa kapetanom Gonzom...

(klikni za uvećanje - za komentar slike zadrži miša na slici)